Říjen 2014

Článek o hovnech

9. října 2014 v 17:31 | B. |  Something about my ass
Zdravím vás.
Dnes lehce děníkově, protože absolutně nevím co psát :D
Pročítám si články různých mladších blogerek (jsem bába, je mi 18) a děsně jim závidím :D To co oni začínají dělat a jsou z toho nadšený dělám běžně a povoleně. Strašně to ztratilo ten "wow" efekt. Když přijdu domu opilá (teď už jedině s přítelem) máma mě buď vubec nevidí, nebo mi vynadá, že sem blbá, ale nic s tim dělat nemůže :D Že kouřím ví a chodíme spolu denně alespoň na tři cigára, vždycky si nejlíp popovídáme.
Vůbec si připadám děsně stará, rozumná a nevím co. Nejhorší je, že moji kamarádi tot ak nemají (protože jsou mladší ty blbá!).
Každopádně jsem teď od března zvyklá trávit každý víkend s přítelem a tenhle pátek je v práci :( uvidíme se až v sobotu VEČER! :( Předtím se snad zastaví kamarád a v pátek budu tedy se svými přáteli a pak "relaxing in tha hauz", ale stejně to bude blbý, divný, studený a nevim co (aby jste pochopili to studený. Mám v pokoji nepředstavitelnou zimu, teplo mi je jen když je peřina vyhrátá od přítele :3 :D). Možná bych mohla zkusit něco upíct.. třeba si nanečisto zkusit dort k jeho narozeninám :3
Ve škole jde všechno nečekaně dobře. Moc se neučim a nejhorší známky jsou 3- z ajiny a němčiny :D Ale teď jsem z ajiny dostala 2!! BITCHES! Třeťák docela válim :D Možná odmaturuju (dělám si prdel, nemám šanci to dát :D)

Končim, článen o ničem. Nemám čas, běžím se učit fyziku, jíst a pak se staví kamarádi. Mějte se a smějte se! B.♥

malý HAUL Rossmann - ještě ze září

5. října 2014 v 18:28 | Beth"
Zdravím vás :)
Dnes jsem vyrazila do místního Rossmanna, jelikož jsem se dozvěděla, že už i u nás, v díře světa, se objevily Baby Lips. Ano, ano. Tenhle "hit" jsem si prostě chtěla taky vyzkoušet. Ale nebyla bych to já, aby jediné u čeho skončím byly právě tyhle balzámy a tak z toho vznikne takový menší HAUL pro začátek tohohle blogu :)


Omlouvám se za kvalitu fotek, ale jsou focený narychlo, mobilem (ale mobil má kvalitní foťák, takže tím čekejte většinu věcí :D) - jo plus tahle "úvodní" je upravená v instagramu, ale já ho žeru! :D

U téhle první fotky se chci věnovat třem věcem. Tak jako první vezmeme třeba make-up. Je to ta "klasika" .. pěnovka od Essence. Konečně udělali můj odstín! 08 Matt vanilla. Je o něco světlejší než ta moje minulá 02, ale zároveň dostatečně tmavej, abych nebyla jak vyblitý zelí :) Stojí asi 109,- a já ho mám fakt ráda.
Jasně, je to "laciná značka", ale já nepotřebuju dávat za kosmetiku tisíce a hlavně nesnáším BB creams a tekutý make-upy. Moji favoriti jsou pěnovky a tahle je pro mě prostě top. A pokud se najde někdo, kdo ho ještě náhodou nezná, vřele doporučuji! (y)

Dále se u téhle fotky budu věnovat laku na nehty, jelikož kvalitnější foto jsem zapoměla udělat :D
Je od Rimmelu odstín 009 Candyfloss cutie. Má v sobě takový perlový lesk a je "drsný" na dotek. Vybrala jsem si tenhle růžový, ale rozhodovala jsem se ještě mezi takovým levandulovým. Stál jen 34,90,-! Proto tam nemohl zůstat. Na laky mám poměrně úchylku.. asi vás někdy čeká "přehlídka" těch mých lakových nádher :)

A ještě jedná rychlá zmínka u téhle fotky -> rukavice bez prstů. Jsou z Kiku a za 25,-. Jsou to ty obyč bezprstovky, který se mi budou asi poměrně hodit k mýmu "zimnímu outfitu". Doufám, že časem se dočkáte o zimních botkách, co mám v plánu koupit a dvou Beániích, které taky plánuju :)Ano, ano. Baby Lips a vzhledem k tomu, že na ně byla 10,- sleva (jo i 10 korun se hodí! :D) vzala jsem rovnou dva. Odstín Cherry Me je (nečekaně) s vůní třeští a barvy vám hodí do nádechu červené barvy. MILUJU HO už po prvním "pokusu" jaký to vlastně bude. Je fakt výbornej (jo i na chuť .. doufám, že přítel bude stejného názoru, protože já ho už nesundám :3 :D) a hydratace je opravdu znát, vypadá to, že moje rtíky nebudou suché (juch jůůůch!)
Druhý odstín je Peach kiss zatím jsem ho nevyzkoušela, ale rozhodně se k tomu dostanu. Můžu je vřele doporučit! Až půjdu příště do Rossmanna, rozhodně koupím další dva a pak další a další..


Poslední fotka je taková spíš k ničemu, ale tak.. vidíte tady na neupravený fotce neupravený ten lak od Rimmelu. Je to vážně všechno focené děsně na rychlo, takže tak, ale barva je tady zhruba vidět. Není extrémně výrazný, ale zároveň díky těm jemným třpytkám není ani obyčejný, takže rozhodně super :)
No a v ruce držím ten celorepublikový hit active vodu, jabko a kiwi. No, jako co na tom všichni máte? Je to tak přeslazený a divný? -_- Stejně sem si to koupila jen kvůli třičtvrtě litrový flašce, co se mi hodí do školy :D

Tak se s vámi loučím po prvním článku, který není žádný top a prostě nic, ale tak.. chci s tím tak nějak začít. Mám pár plánů na články (výbava mé kabelky, další hauly, wish list.. nic originálního, já vím!) tak třeba mi to vydrží :)

Mějte se a smějte se :)

B. ♥